Dette er toppen av siden. Dine sidenavigasjonsvalg er gå til søk , hovedmeny , hovedinnhold , innhold i høyre kolonne , bunnen av siden .
Dette er sidens hovedinnhold. Dine sidenavigasjonsvalg er gå til toppen av siden , søk , hovedmeny , innhold i høyre kolonne , bunnen av siden .

Nyhet fra IFA

IFA fruits er saftige fruktpastiller med ekte frukt.

For første gang kommer IFA som fruktpastill. Nyheten IFA fruits bringebær og jordbær er en pose med store og saftige fruktpastiller, med en deilig smak av jordbær og bringebær.

  • IFA fruits er saftige fruktpastiller fra Nidar.
  • Pastiller med deilig smak av jordbær og bringebær finner du i IFA fruits.


Pastillene er laget med ekte frukt og er ikke tilsatt sukker. I hver pose finnes det pastiller med to ulike smaker; bringebær og jordbær. Hvilken er din favoritt?


Dette er bunnen av siden. Dine sidenavigasjonsvalg er gå til toppen av siden , søk , hovedmeny , hovedinnhold , innhold i høyrekolonne .